Zomerkampen Scouting Rijsbergen

Afgelopen zaterdag zijn de Gidsen en Verkenners begonnen met hun jaarlijks zomerkamp. Nadat de vrachtwagen was geladen, ook met spullen voor de overige speltakken, vertrokken zij richting Valkenswaard. De Verkenners begonnen bij aankomst op het kampterrein meteen met het opbouwen van hun kamp. De Gidsen moesten nog even doorrijden naar Heeze om daar hetzelfde te gaan doen. Op maandag vertrokken de Bevers en de Welpen jongens en Welpen meisjes, zij bivakkeren allen apart in een scoutinggebouw in Valkenswaard.

Woensdagavond a.s. is er gelegenheid voor de ouders om de kampen te bezoeken. Deze bezoekavond wordt gezellig afgesloten op het kampterrein van de Verkenners. Tevens is dit ook de afsluiting van het Beverkamp, zij gaan na afloop allen met de ouders terug naar huis. De overige speltakken kunnen we zaterdag 4 augustus weer terug verwachten in Rijsbergen, hopelijk enthousiast om op zaterdag 18 augustus weer te beginnen met hun wekelijkse bijeenkomsten. Vrijdag 24 augustus hebben de explorers weer hun eerste bijeenkomst. Nieuwe leden kunnen zich ook weer aanmelden, de contactpersonen zijn te vinden onder de speltakken. Voor meer info kan zowel contact opgenomen worden met de desbetreffende speltak of via het secretariaat info@scoutingrijsbergen.nl