Weekendkamp Bevers

Het weekend van vrijdag 20 en zaterdag 21 mei stond in het teken van de overnachting bij de bevers!

Op vrijdagavond kwamen er ruim 9 bevers voor hun (eerste) overnachting een nachtje slapen in de Blokhut. Nadat er is geopend en alle bedden zijn opgepompt en opgemaakt zijn buiten allerlei spelletjes gaan spelen.

Daarna mochten ze in het donker, met hun zaklamp, in Hotsjietonia spelen. Dat is natuurlijk erg spannend! Hierna hebben ze nog wat chips en drinken op en na zaklamptikkertje was het tijd om te gaan slapen. 

De volgende ochtend is er ontbeten, maar er was een ongewoon beleg, namelijk marshmallows! Allerlei spellen zijn er gespeeld in de speeltuin van de kinderboerderij. Daarna mochten alle bevers hun eigen pizza maken, versieren en natuurlijk opeten! Na de lunch hebben ze een mooie kroon versierd, inktvistikkertje gespeeld, een grote toren gebouwd en genoten van lekkere appels en peren. Helaas was dit kamp maar een nachtje en zijn ze moe en voldaan naar huis gegaan.