Wat zie ik daar in het donker?

inhetdonker2Misschien heb je ze zaterdag middag wel gezien in het dorp, de Welpen meisjes van Scouting Rijsbergen. Zij hadden namelijk een weekend kamp.

Er was een kuiken zoek, dus zaterdag middag hebben zij in het dorp gezocht naar het kuiken, ze vonden allerlei dieren in de etalages van de winkels, maar geen kuiken. Terug bij de Blokhut vonden zij echter het kuiken. Omdat deze zo verdrietig was mocht hij mee eten met de zelfgemaakte pizza’s, waarna hij weer terug ging naar zijn eigen vriendjes.

Naast alle leuke spelletjes bij en rondom de blokhut zijn zij zondag middag afgereisd naar Ruchpen. Daar zijn zij midgetgolven in het donker! Na een middag vol spanning, plezier en uitdaging bij de verschillende holes van het glow golf was helaas het weekend kamp weer voorbij en ging iedereen weer naar huis. Nu is het weer uitkijken naar een volgende kamp!