Verkenners Rijsbergen bezoeken Vogelrevalidatiecentrum

SAM_3337 Op zaterdag 17 mei was het een prachtige dag om er een op uit te trekken. Zodoende was geregeld dat de verkenners naar het vogelrevalidatiecentrum konden gaan.

Nadat de jongens met hoog tempo vanuit Rijsbergen vertrokken, kwamen we een half uur eerder aan dan gepland. Daarom hebben de jongens eerst op eigen hand een deel van het centrum verkend, waarna we een leerzame presentatie hebben gevolgd. Een groep van jonge pubers is zelden zó stil geweest. Na de presentatie kregen we een rondleiding door het centrum en hebben we onze ogen uitgekeken op de roofvogels, vinken kuikentjes en nog veel meer. Na een heleboel vragen te hebben gesteld en een heleboel vogels, planten en andere beestjes te hebben gezien, hebben we ons brood ingeslikt en zijn we weer in hoog tempo terug naar de Blokhut gefietst.

Het was een geweldige dag en wij zouden hier het vogelrevalidatiecentrum hartelijk voor willen bedanken.

SAM_3400 SAM_3381