Verkenners pionieren in centrum

Het was afgelopen zaterdag heerlijk lenteweer. De verkenners van Scouting Rijsbergen besloten dit keer eens een activiteit in het centrum te gaan doen. Het gesjouw begon ’s ochtends bij de Blokhut, het clubhuis van de Scouting. De juiste palen moesten namelijk verzameld worden om een heus kunstwerk te gaan maken. De opdracht was een schommelstoel maken van palen en touw, wat in scoutingland bekend staat als pionieren.

De demonstratie pionieren vond plaats in het centrum van Rijsbergen, zo konden de buurtbewoners wat kennismaken met één van de activiteiten van de Scouting. Na het pionieren hebben de Scouts nog even nagenoten met een drankje genietend van de dag en het resultaat. Ook had iedereen nog een paar keer geschommeld. Jammer genoeg kon de schommelstoel niet lang blijven staan, aangezien de schommelstoel niet in centrum kon blijven staan. Aan het einde van de club gingen de palen weer de aanhanger in. Terug bij de Blokhut aangekomen hebben de Scouts de dag afgesloten met de welbekende kreet en ging iedereen naar huis. Voor meer info over onze activiteiten en speltakken binnen Scouting Rijsbergen, bezoek onze website www.scoutingrijsbergen.nl