Scouts varen op de Mark

Varen op de Mark? Op zaterdag 26 juni hebben de scouts van Scouting Rijsbergen in Strijbeek een vlot gebouwd om de Mark te kunnen bevaren. Met tonnen, hout en touw werd een groot vlot gepionierd. Dit moest natuurlijk uitvoerig getest worden en dus met zijn allen op het vlot en zo het water op. Het vlot hield zich prima, zelfs met 10 man erop! Na een tijd gevaren te hebben werd het vlot afgebroken en moesten we helaas weer naar huis. Het was zo’n leuke dag dat we dit zeker vaker gaan doen!

Wil jij ook een keer komen kijken bij de scouts (jongens van 10 tot 14 jaar) of bij een van de andere groepen van Scouting Rijsbergen? Dat kan ieder zaterdagochtend. Neem even contact op via info@scoutingrijsbergen.nl en kijk voor meer informatie op de website www.scoutingrijsbergen.nl.