SCOUTING RIJSBERGEN SLUIT 2016 AF MET KERSTVIERING

SCOUTING RIJSBERGEN SLUIT 2016 AF MET KERSTVIERING

Zaterdag 17 december verzamelde alle leden van scouting Rijsbergen zich in kerstoutfit voor een gezamenlijke afsluiting van 2016. De bevers, welpen, gidsen, verkenners, explorers  vierden de kerst met uitdagende activiteiten en heerlijke hapjes. De dag begon voor de oudste speltakken (gidsen, verkenners en explorers) met een crazy christmas challenge. In dit gekke opdrachtenspel moesten zij in totaal 25 opdrachten uit proberen te voeren die geheel in het teken stonden van kerst. Dit heeft een hoop grappige beelden opgeleverd voor de leiding die de opdrachten moesten jureren.  De jongste speltakken (bevers en welpen) deden een echte kerstspeurtocht waarbij ze moesten zoeken naar plaatjes die met kerst te maken hebben. Bijvoorbeeld een kerststal en een kerstboom. Onderweg mochten de bevers en welpen ook nog een paar uitdagende opdrachten uitvoeren. De bevers en welpen konden goed speuren want ze hebben allemaal de weg terug gevonden naar de blokhut!  Eenmaal terug op de blokhut hebben alle leden van scouting Rijsbergen mogen genieten van een heerlijke lunch. Allemaal hadden zij een lekker hapje meegenomen en zo was er meer dan genoeg om lekker van te smullen!  Toen alle leden hun buik vol hadden gegeten hebben zij in de middag hard gewerkt om mooie kerstversieringen te maken. Deze creaties hebben we ’s avonds bij de kerstmarkt van Amarant verkocht. Dit heeft een mooi bedrag voor ons opgeleverd waar we weer wat leuks voor kunnen doen met de leden van scouting Rijsbergen!

Leden, leiding en bestuur van scouting Rijsbergen wensen iedereen hele fijne dagen en alvast een fijne jaarwisseling en een goed 2017. Tot volgend jaar!