Scouting Rijsbergen is jarig!

70 violen en een trommel en een fluit, scouting Rijsbergen is jarig en de vlaggen hangen uit! Hieper de piep, hoera! Hieper de piep, hoera! Scouting Rijsbergen bestaat op 15 maart 2015 maarliefst 70 jaar en dat vieren wij met een feestjaar vol activiteiten voor jong en oud.

Wat & wanneer

15 maart 2015 organiseert Scouting Rijsbergen een wandeltocht voor het hele gezin met als opening een ballonnenwedstrijd. Om 11.00 uur verzamelen we op het scoutinggebouw (naast de kinderboerderij). Hier starten we het jubileumjaar op een feestelijke wijze, en daarna start de tocht waarin vermaak en gezelligheid niet zal ontbreken. Bij opgave kan gekozen worden uit een tocht van maximaal 6 kilometer, of een tocht van maximaal 10 kilometer. Naar schatting is de korte tocht om 15.30 uur afgelopen en de lange tocht om 16.30 uur

Voor een lekkere lunch wordt gezorgd, geef dan bij opgave wel eventuele allergieën door.

Wat is handig om mee te nemen/aan te doen?

  • Goede/stevige (wandel)schoenen
  • Een rugzakje met daarin een flesje water o.i.d.
  • Regenkleding

Inschrijven?

Hieronder kun je je inschrijven voor de jubileumtocht. Graag je naam invullen, hoeveel mensen je mee neemt en welke tocht je wilt gaan lopen.
(Eén inschrijving per gezin/groep is genoeg.)

[vfb id=2]