Pizza’s smullen bij de Gidsen

Zaterdagochtend 5 februari zijn de Gidsen creatief en lekker aan de slag gegaan. Na het maken van het deeg en het snijden van de ingrediënten konden ze hun eigen pizza gaan creëren. Er zijn diverse soorten gemaakt; van salami pizza tot pizza Hawaï en zelfs vierkante pizza’s of in de vorm van een hartje.

Tijdens de baktijd van de pizza’s hebben ze buiten een lekker actief spel gespeeld, genaamd “Mazlo”. Het was een spannende gelijk opgaande strijd, dat uiteindelijk in gelijkspel is geëindigd. Vervolgens zijn we van ons zelf gecreëerde pizza’s gaan smullen. Ze waren erg lekker!

De gidsen zijn leuke en spontane meiden in de leeftijd van 11 tot 15 jaar, en komen op zaterdag van half10 tot half12 bij elkaar. Heb je zin om een keer te komen kijken en mee te doen neem dan contact op met Lieke van den Brand (0613752571) of stuur een email naar: gidsen.rijsbergen@hotmail.com