Installatie Bevers

Vorige week hebben de Bevers installatieweekend gehad, er zijn maar liefst 9 (!) Bevers geïnstalleerd

Vrijdagavond begon de overnachting, alle bevers waren gearriveerd en de bedden en spullen werden klaargelegd. Na een korte uitleg over de spelletjes en hulpleiding zijn ze buiten in het donker tikkertje gaan spelen! (wel met de lantaarns aan)
De Bevers dachten dat het al bedtijd was, maar ze moesten nog even wachten. In hun pyjama mochten ze namelijk spelen in Hotsjietonia! En om de avond af te maken, kregen ze chips en wat lekkers te drinken. In bed heeft Steven nog een verhaaltje voorgelezen en ze hebben zaklamptikkertje gespeeld daarna was het tijd om te slapen.

Zaterdagochtend hebben we alle spullen opgeruimd en hebben we ontbeten. Nog een paar spelletjes en toen was het tijd voor de installatie!
Maar liefst 9 bevers zijn er geïnstalleerd! Allemaal mochten ze naar voren komen om de beverbelofte te vertellen. Met alle Bevers hebben ze toen de beverwet verteld. En als allerlaatste hebben ze allemaal cake gegeten met slagroom, maar zonder handen!

Het installatieweekend van de Bevers was een succes! We hebben er 9 trotse Bevers bij!