Het Halloweenkamp van de Verkenners was superspannend

In het laatste weekend oktober zijn de Verkenners van Scouting Rijsbergen weer op weekendkamp geweest. Omdat het Halloween was, werden er natuurlijk allerlei leuke maar vooral ook hele spanende spellen gedaan. Zo werd er een speciaal Halloweenstratego gespeeld en werd er fanatiek spoken gejaagd.

Tijdens dit weekend sliepen de jongens van 11 t/m 15 jaar weer in tenten, die je misschien wel hebt zien staan op een veldje naast de karkooi. Die tenten zetten de jongens zelf op en naast de tenten zetten ze een superstrakke buitenkeuken neer. Naast hun tenten opzetten en keuken maken, bereidden ze ook hun eigen maaltijd. Als voorgerecht was er een heerlijke pompoensoep en als hoofdgerecht genoten ze van lekkere bloedspaghetti. Het Halloweenkamp werd helemaal compleet toen rond het kampvuur de meest spannende verhalen werden verteld. Het was al met al een geweldig kamp.