Geslaagd zomerkamp Explorers

Het is alweer even geleden, maar van 24 t/m 31 juli zijn de explorers op zomerkamp geweest in Harderwijk. Ondanks de grote hoeveelheid regen, was het een erg geslaagd kamp! Op het scouting terrein van Ragay Redoz in Harderwijk werd zaterdag 24 juli in alle haast het kamp opgebouwd, om de regen voor te zijn. In de loop van de dag zou het gaan regenen, en het was zaak de spullen goed droog te houden! Gedurende de week hebben de explo’s allerlei leuke dingen ondernomen, naast het gebruikelijke kampvuur, wat altijd doorging tot net iets te laat. Een dagje crazy 66 in Harderwijk, een spectaculaire dag in Walibi, klimmen tussen de bomen, en een chill dagje met een heerlijke brunch.Daarnaast werden er lekkere maaltijden bereid in de avonden door de explorers zelf. Ook was het avondprogramma voor hun rekening. Smokkelen, Britse Bulldog en andere spellen kwamen voorbij.Al met al was het zomerkamp van de explorers erg geslaagd. Het was fijn om weer op kamp te kunnen, na het afgelaste kamp van vorig jaar!