Explorers met de trein naar Luxemburg

Het afgelopen jaar zijn er weer veel dingen gebeurd bij de Explorers van Scouting Rijsbergen. Maar het allerleukste heeft toch echt plaatsgevonden van 30 juni t/m 7 juli 2012 tijdens het zomerkamp! Met bomvolle tassen stapten de jongens en meiden van 15 t/m 18 jaar en hun leiding op de trein om een te gek kamp tegemoet te gaan.

Na een erg gezellige treinreis kwamen de explorers aan in Doudelange. Met de zelf uitgewerkte programma’s kon niemand wachten op wat er nog ging komen. Op de dag van aankomst was er bij pure toeval al een kermis met een grote vuurwerkshow. Zondag was compleet omgetoverd tot een “Wie is de Mol-dag?” vol met raadsels en complotten en een dag later werd Doudelange verkend d.m.v. een fotospel. Dinsdag was het weer nog steeds op en top dus werd er besloten om te gaan zwemmen. Op woensdag werd de Franse grens even aangedaan en hebben ze een middag genoten van toneel en waterspellen. De dag daarop stond er een programma gepland in Luxemburg stad, waarbij iedereen zijn vermomming en/of verkleedkleren aantrok en vol enthousiasme het 007-spel speelde. Vrijdag werd er tijd vrijgemaakt voor het beklimmen van een spannend hoogteparcours in het bos. Het kamp, maar tevens ook het seizoen, werd afgesloten met een BBQ, een heerlijk koud drankje en laatste kampvuur. Op zaterdag werd alles opgeruimd en kon iedereen met een goed gevoel naar huis terugkeren.

Wil je volgend jaar ook weten wat de explorers allemaal beleven, volg ze dan op twitter @explosrijsberge

EXPLOS