Beauty-avond op 9 november

Wat een leuke groep meiden was er afgelopen zaterdag tijdens de vriendinnetjes-opkomst. Naast de gebruikelijke groep waren er maar liefst 5 vriendinnen komen kijken! We hebben elkaars namen geleerd door middel van krantenmeppertjes en hebben heerlijk mogen duwen en trekken bij Mazlo. Zelfs de leiding mocht omver geduwd worden, en dat lukte nog ook! De ochtend werd afgesloten met een kampvuur met bananenbootjes, dit zijn bananen met gesmolten chocola, dat is lekkerrr!

Volgende week 9 november is er weer een bijzondere bijeenkomst, dan hebben we namelijk beauty-avond.

In plaats van ’s ochtends komen we dit keer op zaterdagavond bij elkaar. En wel van 19:00 tot 21:00 uur. Dat wordt lekker maskertjes op, nageltjes lakken, haren vlechten en armbandjes knopen. Wij hebben er vast heel veel zin in, en hopen dat we alle vriendinnetjes weer zullen zien!

Heb je vragen over de gidsen? Je kunt ons bereiken op gidsen.rijsbergen@hotmail.com